
Родентицидное средство от грызунов Best 140г
220 ₴
- В наявності
- Код: NT-100
- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
Родентицидний засіб призначений для використання в побуті та домашньому господарстві для боротьби з щурами та мишами.
Засіб для гризунів Best-Pest — це гранульована приманка без неприємного запаху, готова до використання. Містить активну речовину бродифакум у концентрації 0,0025 г/100 г, а також харчові компоненти, що мають муміфікувальні властивості, що не дасть розкладатися живим гризунам.
Форма гранул дає змогу легко та швидко дозувати та додавати препарат у вибрані місця. Ще для зручності в пакованні є 7 пакетиків по 20 грамів.
До складу засобу також входить денатоніум — це дуже гірка речовина, що перешкоджає випадковому споживанню або ковтанню людиною.
Використання:
Приманку необхідно насипати в неглибоку тару, картон або щільний папір там, де є гризуни, їхні нори, на шляху їхнього пересування, вздовж стін, у кутах, під меблями або обладнанням. Препарат треба розміщувати в сухих і затемнених місцях.
Для знищення щурів 40 г препарату на кожні 5-10 метрів.
Для знищення мишей 20 г препарату на кожні 2-5 метрів.
Препарат систематично додають, поки гризуни не перестануть його вживати.
Криси та миші починають гинути через 4-5 днів. Остаточний ефект настає упродовж 9-14 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Зона дії | 35 кв.м |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип засобу | Гранули |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 140 г |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 220 ₴