
Водонагрівальний бак для дачі
8 505 ₴
- В наявності
- Код: A-13
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водонагрівальний бак для дачі – це просто знахідка! Надійний і місткий! У комплекті з топкою та додатковими аксесуарами забезпечить вас гарячим душем в будь-яку пору доби. Достатньо лише затопити і нагріти воду.
Універсальна конструкція бака дозволяє використовувати його з будь топкою (навіть старих зразків, або ж придбати у нас новеньку). Виготовляється з нержавіючої сталі підвищеної міцності, щоб прослужити вам довше. Місткість теж порадує – 90 літрів.
Додатковий позитивний ефект від використання такої колонки – позбавлення кімнати, в якій вона розміщена, від вогкості.
Варто згадати, що водонагрівальний бак для дачі та топку варто розміщувати в приміщенні з встановленим димоходом щоб уникнути низки неприємностей.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 18 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм | 90 л |
| Колір | Світло-сірий |
| Матеріал ємності | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 505 ₴






