
Міні екструдер без двигуна
23 350 ₴
- В наявності
- Код: UK-10
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Такий міні екструдер – кращий варіант для приватного угіддя або невеликої свиноферми. Агрегат характеризується порівняно невеликою продуктивністю. За одну годину можна переробити приблизно півмішка зерна (20-30 кг), а на виході Ви отримаєте величезну кількість готового екструдованого корму. Справа в тому, що в екструдері зерно «вибухає» як попкорн. В обсязі зерно збільшується до 5-ти разів!
Екструдоване зерно дуже добре засвоюється тваринами. Відмінна засвоюваність корму є головною причиною, за якою багато господарів вирішують купити екструдер.
Дана модель екструдера розрахована під одно або трифазний двигун потужністю від 4 кВт.
Шнек виготовляється з міцного металу, що забезпечує тривалу експлуатацію екструдера.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ТехноМашСтрой |
| Країна виробник | Україна |
| Тип приводу | Електричний |
| Перероблювана сировина | Зерно |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | 850 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Висота | 780 мм |
| Вага | 20 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 350 ₴
