
Дертемолка побутова електрична Фермер 2,5 для подрібнення зернових культур
9 690 ₴
- В наявності
- Код: J-1
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зернодробилка Фермер 2,5 з великим знімним завантажувальним бункером
В цій моделі є спеціальна трубка для подачі качанів кукурудзи. Подрібнювач монтується на станині чи столі шляхом закріплення болтами електродвигуна.
Характеристики:
- Потужність двигуна - 2,5 кВт.
- Кількість оборотів двигуна - 3000об/хв
- Продуктивність – 350 кг/год
Купити фермерську зернодробилку Фермер 2,5 можна у нашому інтернет магазині MagazZzina – все для дачі та городу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість обертів двигуна | 3000 об/хв |
| Потужність двигуна | 2.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм приймального бункера | 16 л |
| Сировина, що переробляється | Зернові, Кукурудзяні качани |
| Стан | Новий |
| Тип | Зернодробарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 41 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Зерно | 350 кг/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 690 ₴


