
Якісний сталевий автоклав (на 32 банки)
4 095 ₴
- В наявності
- Код: R-34
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоклав служить для стерилізації та консервування харчових продуктів (м'ясо, риба, птиця, овочі, фрукти) в домашніх умовах. Даний стерилізатор відрізняється більшим об'ємом (21 літрових або 32 півлітрових банок). Якщо у Вас велика родина або велику кількість продуктів, то такий автоклав саме для Вас!
Домашній автоклав зроблений з якісного чорного металу. У кришці вмонтований запобіжний клапан, манометр і градусник (показує температуру і тиск усередині автоклава), і ніпель (для накачування або стравлювання повітря).
Як джерело нагріву автоклава зазвичай використовують багаття, газову або електроплиту.
Технічні характеристики:
- Корпус сталевий
- Місткість - 32 літрових банок
- Робочий тиск - 3,5 атм
- Габаритні розміри: діаметр - 32 см, висота - 80 см
- Маса - 16 кг
Дзвоніть, замовляйте Домашній сталевий автоклав від магазину Моя Фазенда:
- +380 (97) 808-08-78
- +380 (50) 979-26-76
- +380 (63) 347-06-97
Код - R-34
Характеристики
| Джерело нагріву | зовнішній |
| Країна виробництва | Україна |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Укрпромтех |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело нагріву | Зовнішній |
| Максимальна робоча температура | 125 град. |
| Максимальний робочий тиск | 6 МПа |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Автоклав |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Місткість (кількість банок) | |
| Банку 0.5 л. | 32 шт. |
| Банку 1 л. | 21 шт. |
| Банку 2 л. | 6 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 800 мм |
| Діаметр | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 095 ₴





