
Настінне кріплення для сушіння білизни на вулиці рослини, сталь 3 мм
2 178 ₴
- Немає в наявності
- Код: Сушка-Р
+380 (98) 077-65-41
Київстар- +380 (66) 711-06-98Водафон
- +380 (63) 347-06-97Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пранням займаються усі. Часом щодня. І головна проблема — де все висушити. Сушильна машина розв'язує проблему, але ця купівля не кожному по кишені, та й місця поставити агрегат також може не вистачити. Настінне сушіння — це найпростіший у застосуванні та вже класичний спосіб. Вона має 5 отвори для кріплення, щоб ви могли гарненько закріпити кронштейни на стіні.
Для закріплення білизняної мотузки сушарка має 7 отворів, щоб ви могли повісити максимальну кількість свіжовипраного одягу.
Закріплюється сушіння для білизни на вулиці. Часто — під вікном, можна також на балконі, під навісом і в будь-якому іншому відповідному місці.
Характеристики:
- Винос 60 см
- Висота куточка 50 см
- Ширина смуги 6 см
- Кількість отворів для шнура — 7
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Рабочая длина сушилки, м | 11-15 |
| Стан | Новий |
| Тип сушилки | Вулична |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 178 ₴



